Szybki kredyt gotówkowy tylko na dowód? Gdzie szukać?

Szybki kredyt gotówkowy tylko na dowód

Pożyczka na dowód jeszcze jakiś czas temu nie była możliwa w żadnym banku, ani w żadnej placówce finansowej.
W dwudziestym pierwszym wieku jest to jednak możliwe. Musimy tylko wiedzieć, gdzie dokładnie takowego kredytu szukać. Na początku powiedzmy sobie konkretnie, czym tak naprawdę jest dzisiaj szybki kredyt gotówkowy.

Przede wszystkim jest to kredyt gotówkowy oparty na takich samych warunkach jak każdy inny kredyt.
Przede wszystkim, kredyt gotówkowy jest tak samo ubezpieczony jak każdy inny kredyt.
Tutaj nie unikniemy ubezpieczenia na wypadek utraty pracy, czy też ubezpieczenia na wypadek hospitalizacji. Jak wygląda szybka pożyczka od strony pożyczkobiorcy?

Wchodzimy do placówki bankowej, wypełniamy odpowiedni wniosek i za chwilę mamy decyzję kredytową. Mamy więc wszystko wypisane jak na dłoni. A co we wniosku? Wniosek kredytowy karze nam podać takie dane jak imię, nazwisko, pesel, miejsce pracy (które zostaje dokładnie sprawdzone przez system bankowy) oraz dane do pracodawcy.

 

Kto na pewno nie dostanie łatwo kredytu na dowód?
Osoby bezrobotne, utrzymujące się z rent oraz zasiłków, mające niskie zarobki lub nawet te, które posiadają jedynie umowę o zlecenie, a nie o pracę. Widzimy zatem, że taka pożyczka nie jest łatwa i musimy spełniać nie małe wymagania aby ją dostać.
Pozostaje teraz zapytanie – gdzie dostanę pożyczkę na dowód i to tanio jak barszcz …

 

Odpowiedź nie jest wcale trudna. Dzisiaj banki nie wymagają miliona zaświadczeń. Większość banków prosi jedynie o dowód na podstawie którego udziela nam kredytu gotówkowego. Wprowadzając wszystkie dane do systemu, przedstawiciel banku od razu widzi, czy mamy jakieś inne zadłużenia, czy spłacamy je w terminie.
Banki, które mogą nam takowego kredytu udzielić to Getin bank, BNP Paribas, Credit Agricole Bank (dawny Lukas Bank), czyli dzisiaj Credit Agricole.

 

Pożycz gotówkę tylko z dowodem

Oczywiście jeśli przejdziemy się do placówek bankowych, może się okazać, że takowych banków jest znacznie więcej. Gdzie jeszcze możemy ubiegać się o takowy kredyt? Kredyt gotówkowy na dowód może nam zaoferować Provident, Kasa Stefczyka i mnóstwo innych para banków.
Jednak to wiąże się ze znacznie wyższym oprocentowaniem. Zanim podpiszemy wniosek, musimy zdecydować który bank warto wybrać. Patrzmy dokładnie na oprocentowanie, koszt udzielenia kredytu, marżę oraz ubezpieczenie.

Czasami kwoty znacznie się różnią – możemy płacić nawet 200 złotych mniej jeśli dokładnie przejrzymy wszystkie dostępne oferty. W kilka chwil możemy mieć pieniądze na swoim koncie bankowym.

Widzimy więc, jakie to proste – wypełniamy wniosek i czekamy na telefon z banku i przeliczamy – co się nam bardziej opłaca, która pożyczka na dowód tożsamości wyjdzie najtaniej.

A no i ciągle liczymy i szukajmy promocji na kredyt gotówkowy … warto szukać takich okazji jak szukamy taniej pożyczki gotówkowej.

Warto zobaczyć także: