Pożyczki internetowe a większe wydatki

Pożyczki internetowe pozabankowe

Pożyczki pozabankowe cały czas cieszą się dużą popularnością. W reklamach telewizyjnych możemy zauważyć jedynie garstkę firm, które proponują nam swoje usługi. Z racji tego, że pożyczki te są dawane klientom często tylko na dowód osobisty to kwoty nie są wysokie.

Większości tych instytucji pozabankowych proponuje nam pożyczki do kilkuset złotych. Są to symboliczne przedziały pieniężne. W końcu i oni muszą mieć na uwadze, że pożyczając nawet tak niewielkie kwoty tylko na dowód tożsamości to dość duże ryzyko. Oczywiście możemy skorzystać z banku, ale wszystko kręci się wokół zdolności kredytowej, której w końcu nie mamy. Jedynym wyjściem są pożyczki pozabankowe.

 

Ile maksymalnie możemy pożyczyć pieniędzy?

Mogą się nam nadarzyć większe wydatki i co wtedy? Z ponad kilkudziesięciu firm mało kto zaoferuje nam większe stawki niżeli kilkaset złotych. Mówiąc już o tysiącach takich instytucji jest zaledwie kilka. Co ciekawe w ofercie niektórych z nich możemy zauważyć przedziały nawet do miliona złotych!

Takie kwoty są jednak nieosiągalne, gdy w grę wchodzi tylko dowód osobisty. Tak naprawdę hasła typu „pożyczka bez zdolności kredytowej” dotyczą niewielkiej ilości produktów. Na większe wydatki potrzeba już więcej dokumentów.

 

Co ciekawe, już coraz więcej banków ma w swojej ofercie podobne produkty. Mając większe wydatki mamy jeszcze jedną możliwość. Z uwagi na to, że jest wiele firm pozabankowych możemy w każdej z nich ubiegać się o pożyczkę, na którą potrzeba tylko dowód osobisty.

Jeśli są to kwoty nawet symboliczne to w sumie możemy w ciągu dnia otrzymać interesującą nas większą kwotę. Pamiętajmy jednak, by nie zbytnio przy tym nie szaleć. Terminy spłaty pożyczek pozabankowych są zazwyczaj bardzo krótkie.

 

Jedno jest pewne z internetowych pożyczek pozabankowych nie wybudujemy własnego domu, ani nie kupimy mieszkania. Najważniejsze jest jednak to, że mamy możliwość ubiegania się o pożyczkę, nawet w mniejszych kwotach. Tym bardziej, że dla tysięcy ludzi z całej Polski było to niemożliwe dopóki nie powstały firmy pozabankowe.

Warto zobaczyć także: