Pożyczka świąteczna czyli gotówka na Święta

Powolnym krokiem zbliża się okres świąteczny, na sklepowych półkach pojawiają się pierwsze prezentowe propozycje, ceny od ubiegłego roku nic nie spadły, wręcz przeciwnie, a pensja ta sama jak nie niższa. Co nam pozostaje? Święta to bardzo ważny okres dla każdego.

Prezenty czekające na swoich nowych właścicieli zwykły leżeć pod choinką. A co zrobić jeśli nie stać nas tym momencie na tak wielki wydatek? Być może do nas właśnie skierowana jest pożyczka gotówkowa na Święta i początek 2016 roku.

Bank nie musi i nie będzie kontrolował pieniędzy które nam pożycza – możemy za nie kupić nowy samochód, pralkę, pierścionek dla żony, wózek dla lalek, tor wyścigowy, kucyka i co tylko chcemy. Bank mają bardzo duże wymagania ap ropo zwykłych ludzi – czasami zarobki w wysokości 1 500 złotych nie są odpowiednie.

 

Jeśli nie posiadamy umowy o pracę niestety większość banków odmówi nam kredytowania. Co jeszcze musimy mieć w przypadku banku? Na pewno pracę oraz brak innych dużych zobowiązań. W przypadku kiedy płacimy alimenty, mamy jeszcze kilka innych kredytów gotówkowych plus kredyt hipoteczny, również możemy niestety spotkać się z odmową. Pozostają nam więc kredyty gotówkowe bez Bik.

 

Na czym dokładnie takowy kredyt polega? Podczas kredytowania, instytucja finansowa nie sprawca naszej historii kredytowej (Bik to Biuro Informacji Kredytowej) lub też akceptuje złą historię kredytową. Dlatego też możemy liczyć na pozytywne rozpatrzenie kredytu nawet jeśli jesteśmy w nie najlepszej sytuacji finansowej. Kredyt na prezenty świąteczne coraz częściej goszczą w reklamach TV. Mamy do wyboru dwie opcje: kredyt w banku lub w innej instytucji finansowej. W przypadku kredytu na 10 000 złotych, kredyt będzie nas kosztował około 7 052 złote, przy oprocentowaniu 15,5 procent.

 

Gdzie możemy szukać specjalnych kredytów na prezenty? Takie oferty proponuje nam Bank BZ WBK, ING bank, Getin Bank, Bank BPH, Provident, Idea Bank oraz Expander. Możliwości mamy bardzo wiele. Musimy jednak wybrać taki kredyt, który nie będzie nas maksymalnie obciążał.

Pamiętajmy o tym, że musimy posiadać dodatkowo pieniądze na swoje utrzymanie, utrzymanie swojej rodziny, jedzenie, szkołę, inne zobowiązania finansowe. Pożyczka świąteczna z atrakcyjnym oprocentowaniem będziemy zauważać z początkiem grudnia. Zwykle na początku tego miesiąca obserwujemy świąteczne oferty bankowe.

 

Warto więc co jakiś czas wchodzić na strony internetowej wybranych banków. Tam znajdziemy wszystkie aktualne informacje na temat ofert kredytowych. Świąteczne kredytowanie jest więc możliwe.

Warto zobaczyć także: