Kredyt oddłużeniowy w praktyce

Czasami tanie kredyty gotówkowe nie są tak tanimi pożyczkami jak nam się wydaje …

Być może nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że od niedawna istnieje coś takiego jak kredyt oddłużeniowy bez BIK. Jak się jednak okazuje kredyt tego typu to tylko pobożne życzenie osoby zadłużonej, szczególnie takiej od której zadłużenie ściąga komornik. Banki raczej wystrzegają się udzielania takich kredytów, szczególnie osobom z komornikiem na koncie.

W takim przypadku, praktycznie w ogóle nie ma szans na zaciągnięcie kredytu gdyż banki nie są zainteresowane udzielaniem jakichkolwiek kredytów dla osób, które zalegają ze spłatą wcześniejszych długów.

 

Oddłużanie w praktyce …

Czasami zdarza się uzyskać taki kredyt ale będzie to kredyt z bardzo dużym zastawem – zazwyczaj niestety jest to dorobek naszego całego życia czyli dom lub mieszkanie na które pracowaliśmy całymi latami. Jedynym miejscem gdzie ewentualnie możemy dostać kredyt oddłużeniowy bez BIK są prywatne firmy, Które udzielają tego typu kredytów. Przeglądając Internet znajdziemy zapewne bardzo wiele firm oferujących tego rodzaju pożyczkę.

 

Są to placówki tak zwane poza bankowe, które udzielą nam takiego kredytu ale tylko pod zastaw nieruchomości co nie jest dla nas dobrą ofertą.

Niżej znajdziecie ofertę jednej z takich firm która powinna pomóc gdy mamy sporo kredytów do spłacenia i kłopot z ich spłatą – oferuje ona pożyczki na spłatę innych pożyczek dzięki czemu łatwo i szybko możemy pozbyć się naszego zadłużenia i na chwilę zyskać jak to się mówi – drugi a nawet trzeci oddech …

Warto zobaczyć także: